• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 15
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 940 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: BRİSA Koruncuk Kahramanları , BRİSA
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9689
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9689

940 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Beni tanıyorsunuz, maalesef spor yapmakla ilişkim çok zayıf. Hem bu konuda kendimi zorlamak hem de topluma bir katkı sağlamak istedim. Siz de çevrenizde bol bol görüyorsunuzdur; “adimadim”a ve İstanbul Maratonu’na katıldım. İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları projesini destekleyeceğim. 13 Kasım 2016 günü “İyilik Peşinde Koşacağım”.
Yalnız performans çok zayıf; aslında 10km’yi bitirip, finish görmek en büyük hedefim. Beni bu yolda en çok cesaretlendirense önceki yıllarda bir şekilde yolumun kesiştiği, gönüllülüklerinden ve cesaretlerinden etkilendiğim Koruncuk Vakfı. İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için destek olmaya çalışacağım. Onlardan ilham alarak 10km’yi tamamlayacağım. Desteklerseniz beni çok mutlu edersiniz. Sevgiler

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Aylin Erdil isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)