Kampanyamın Etkisi
2 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 24
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.710 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KREDİ KAYIT BÜROSU
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9658
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9658

1.710 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Adım adım platformundan haberiniz vardır sanırım. Koşarak bağış toplanan, koşarak fayda sağlanan, iyilik peşinde koşulan bir platform.

Ben de bu sene İstanbul Maratonu’nda ilk kez Adım Adım platformunda iyilik peşinde koşacağım.

Sistem nasıl mı işliyor? Ben koşuyorum, siz de benim desteklediğim vakıf/dernek/oluşum adına bağış yapıyorsunuz.

Ben koşmak için çocukları seçtim. Çocuklar için çalışan şeffaflığını bildiğim bir kaç STK var. Ben bu yıl kanserli çocuklara umut olmak için koşmayı seçtim. O yüzden Kanserli Çocuklara Umut Vakfı için koşuyorum.
Amacım koşu öncesi ve sırasında yapacağım paylaşımlarla KAÇUV için farkındalık yaratmak ve KAÇUV için sizlerden destek almak.

KAÇUV, neler yapıyor? Neler yaptığını aslında en iyi aşağıdaki görsel anlatıyor. KAÇUV, 0-17 yaş arası kanser tedavisi için şehir dışından İstanbul’a gelen, ekonomik olarak dezavantajlı ailelere ücretsiz konaklama hizmeti veriyor. Tedavisi süren çocuklara ve ebeveynlerine, tedavi süreçlerini boyunca psiko-sosyal açıdan yaşam kalitelerini arttırıcı çalışmalar yapıyor. Çocuklar, KAÇUV ile birlikte kanseri yeniyorlar!

Bu çok kıymetli bir hizmet. Sizin de desteğiniz ile daha fazla kanserli çocuğa ve ailesine umut olabileceğiz.

Şimdiden teşekkürler,

Az, çok demeden katkınızı bekliyorum, e tabii elinizi korkak alıştırmamanız temennim :)

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Uygar Şirin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)