• Yardım Projem: İstanbul-2016-TEV-Bu Adımda Umut Var
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 320 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEV Umut Takımı , Garanti Teknoloji
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9559
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9559

320 /300 TL

Kampanya Hedefim

366.074 /375.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

ÇÜNKÜ;

Bir kadın olarak Türkiye'de yaşamanın ne kadar zor olduğunu biliyorum. Bunun için çok rahat empati yapabildiğim TEV bursiyeri genç üniversiteli kız kardeşlerimin bu zorlukları bir nebze aşabilmeleri için iyilik peşinde koşuyorum!

Koşumu anlamlandırdığım günden beri daha düzenli çalışıyorum, hem kendi geleceğimi hem de Türkiye'nin geleceğini iyileştirmenin motivasyonu ile koşuyorum.

Sevgiler

Dilara

Türk Eğitim Vakfı

TEV kız öğrenci yurtlarında ücretsiz barınma imkanı sağladığımız kızlarımız için koşuyoruz. Amacımız toplanacak bağışlarla kızlarımızın yaşam giderlerini (cep harçlıklarını) karşılayarak onların sosyal hayatlarına katkıda bulunmak, özgüvenlerini geliştirmelerine ve temel ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik destek olmaktır.

Bir kız öğrencinin cep harçlığı aylık 150 TL'dir ve bu harçlığı 10 ay boyunca alır. Amacımız 150 kız öğrencinin bir öğrenim yılı cep harçlığını sağlayarak 225.000 TL olan proje hedefine ulaşmaktı ancak iyilik dolu kalpler bu hedefi çoktan aştı!  
Yeni hedefimiz tam 250 öğrencinin bir öğrenim yılı cep harçlığını sağlayacak olan 375.000 TL hedefine ulaşmaktır.

Eğer Dilara Şen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)