• Yardım Projem: İstanbul-2016-SG-Sulukule için koşuyorum,Okulu terki önlüyorum
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.200 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Sulukule Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9522
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9522

1.200 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

33.432 /60.000 TL

Sulukule Gönüllüleri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

2011 - 2012 yılları arasında Sulukule Gönüllüleri Derneği'nde gönüllü olarak çalışmıştım. Çocuklar, en başlarda, bize sıcak bakmıyorlardı, sanırım bu bir güvensizliğin sembolüydü. Ancak ilgi ve özverimiz neticesinde onların da gönlünü kazanabilmiştik. Açıkçası; onlardaki bu güzel değişim beni de mutlu etmişti.

Sulukule Gönüllüleri Derneği'nin bu platformda olmasına çok seviniyorum. Risk altındaki çocukların eğitime devam edebilmelerini istiyorum. Onlardaki değişimlere tanıklık etmeyi de. Bu amaç için İstanbul Maratonu'nda 15 KM koşacağım. Beni, bu projeyi desteklerseniz çok mutlu olurum.

Teşekkürler!

Sulukule Gönüllüleri Derneği

Sulukule için koşuyorum, Okulu terki önlüyorum projesi, Karagümrük’te 6-14 yaş aralığındaki çocukların okul terkini önlemeye yönelik faaliyetleri kapsar. Bunlar, eğitim bursu, okulda beslenme desteği ve atölyeler, dernekte ders destek etütleri ve atölyelerdir.

1 çocuk için gerekli burs ve destek tutarı 240 TL'dir. 

Eğer Barış Yılmaz isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)