Kampanyamın Etkisi
3 Kanser tedavisi gören 1 çocuk ve ailesi

  • Yardım Projem: İstanbul-2016-KAÇUV-Koş Destek Ol, Bir Çocuğa Umut Ol
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.420 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: KAÇUV Koşu Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9521
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9521

2.420 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

721.988 /750.000 TL

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Koşarken kendimi mutlu hissettiğim için koşuyorum. Bir şeyleri başarmak ve farklı yanlarımı çıkarmak için. Belirlediğim hedefleri başardığımda daha büyük hayaller kurmaya başlıyorum. Hayaller kurmaya başladığımda fedakarlık ve feragat etmeye başlıyorum. Feragat ediyorum çünkü önce kendime, sonra kendine değer verene saygı duyuyorum. Bazen tek bir eylem her şeyi anlatır. Odaklanıyorum, susuyorum ve sadece koşuyorum. Susma vakti yaklaşıyor. Üzerimde ağır bir yük. O kıymetli, birbirinden değerli çocuklar için, Kaçuv adına koşmaya hazırlanıyorum. Odaklanıyorum ve sadece koşmayı düşünüyorum.

Kanserli Çocuklara Umut Vakfı

Türkiye’de her yıl 3.000 çocuğa kanser teşhisi konuluyor. Tedavi uzun ve zorlu bir süreçten oluşuyor. Aile Evi, Türkiye’nin farklı bölgelerinden tedavi için İstanbul’a gelen ancak maddi sorunları nedeniyle tedavileri aksama riski taşıyan çocuklar ve ailelerine tedavi boyunca konaklama, gıda ve psiko-sosyal destek hizmetleri sunuyor.

Kanser tedavisi gören bir çocuğumuz ve ailesinin Aile Evi’ndeki 1 aylık konaklama, gıda, giyim, temizlik, psikolojik destek, eğitim ve etkinlik bedeli 895 TL'dir. 

Eğer Gurur Çiçekoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)