• Yardım Projem: İstanbul-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 630 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Marjinal Kahramanlar , Marjinal Porter Novelli
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9459
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9459

630 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

917.860 /1.000.000 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili arkadaşlar,

13 Kasım’da gerçekleşecek İstanbul Maratonu’nda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Koruncuk Kahramanları” projesini “Marjinal Kahramanlar” şirket koşu takımı olarak destekleyeceğiz ve İyilik peşinde koşacağız!

Bu yıl hedefimiz daha büyük… İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşacağız.

Bizden desteklerinizi esirgemezseniz onlarca çocuğun hayatında hep birlikte çok güzel bir etki yaratabiliriz.

İnanıyoruz ki bu destekler, onların o zor hayatlarındaki tek bir gülümseyişine bile değer!

Koruncuk Vakfı’na doğrudan bağış yapmak çok kolay. Aşağıdaki bağlantıya giderek bu kampanya için hazırladığımız sayfamızdan bağış yaparak destek olabilirsiniz.

Marjinal Kahramanlar koşu takımımızı desteklemek için:
https://bagis.adimadim.org/?ccid=CC9459

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)

Destekleriniz için Koruncuk Vakfı'ndan makbuz alabilir, kredi kartı veya havale yoluyla destekte bulunabilirsiniz.
Sevgilerimizle…

Koruncuk

Koruncuk Vakfı kurduğu çocukköyleriyle korunma ihtiyacında olan çocukları anne sevgisiyle büyütüyor. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyor.

İzmir'in Urla ilçesinde yapım aşamasında olan, 120 korunma ihtiyacında olan çocuğun sevgi ile büyüyeceği yeni Koruncukköy'de, 16 Koruncuk'un yaşayacağı 2 Aile Evi'nin inşaası için koşuyoruz.
Koşucu başına katkı hedef olarak belirlediğimiz her 2.500 TL* bağış ile Koruncukların Aile Evlerine bir "tuğla" daha yerleştiriyoruz.
El verelim hayata tutunsunlar!

(*Bilgi notu: 2.500 TL'lik bağış hedefi 2 Aile Evinin toplam inşa maliyeti ve içlerinde büyüyecek 16 Koruncuk'un ortalama kalış ve bakım süresi göz önüne alınarak hesaplanmıştır. 1.000.000 TL / 16 Koruncuk / 25 sene)
 

 

Eğer Esra Şavkın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)