Kampanyamın Etkisi
1 hasta

  • Yardım Projem: İstanbul M-2022-Kansersiz Yaşam Derneği-Kahraman Ol!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 6.100 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ARUP
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC94487
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC94487

6.100 /9.000 TL

Kampanya Hedefim

339.264 /450.000 TL

Kansersiz Yaşam Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Selamlar,

Bu yıl maratona Kansersiz Yaşam Derneği’ne destek amacıyla katılıyorum. Temel amacı kanserde farkındalık yaratmak ve kanser hastalarının maddi ve manevi ihtiyaçlarına yönelik destek olmaktır.

Çünkü yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 6 Kasım 2022 günü İstanbul M-2022-Kansersiz Yaşam Derneği-Kahraman Ol! projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

1 hastanın temel ihtiyaç gereksinimlerini karşılaması için gereken tutar yıllık 9.000 TL dir.

Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

Yaptığınız her bağış için teşekkür ederim

Sevgilerimle,
Beyza Kalkavan

Kansersiz Yaşam Derneği

Kansersiz Yaşam Derneği topladığı bağışlar ile kanser hastası çocukların ve yetişkinlerin yaşadığı süreci maddi açıdan biraz olsun hafifletmeyi amaçlıyor. Hedefimiz Kansersiz Yaşam Kahramanı olarak her aile başına aylık nakdi destekte bulunarak onlara bir nebze olsun rahat nefes aldırabilmek.

1 hastanın temel ihtiyaç gereksinimlerini karşılaması için gereken tutar yıllık 9.000 TL dir.

Eğer Beyza Kalkavan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)