• Yardım Projem: İstanbul-2016-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.300 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9424
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9424

1.300 /1.300 TL

Kampanya Hedefim

194.122 /220.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Ben koşayım, sen hayat kurtar!
Yaklaşık 2 senedir Adım Adım ile koşuyorum, 3 kez yardımseverlik koşusu yaparak tanımadığım insanların hayatına dokunma şansım oldu;)
Aslında mahçup olmadan ve etmeden iyilik yapabilmemin en güzel yolu bu;)

Nihayet bu sene 13 Kasım İstanbul Maratonu'nda Adım Adım ile Her Adım Bir Hayat kampanyasına destek vermek için 15 km koşarak 20. Yılında AKUT ile hayat kurtarmaya gönüllü oldum;)

Ne zaman nerede yardıma ihtiyacımız olacağını bilemiyoruz, o yüzden;
Başımız sıkışmadan önce, hayatın her anında, yurdumuzun her yerinde, hem insanların hem de hayvanların yardımına koşan 2200 AKUT gönüllüsüne destek olalım. AKUT' un sadece gönüllülerden oluştuğunu, devlet desteği olmadan sadece bağışlar ile hayat kurtardığını unutmayın!

Ben iyilik peşinde koşarken sen de bağışını gönder;)


Sevgiler
Kadriye

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Proje kapsamında AKUT gönüllüleri  tüm canlılara HAYAT verebilmek için operasyonlara çıkacak ve gerekli olan finansmanın bir kısmı, ADIM ADIM’ın gönüllü koşucularının topladıkları bağışlardan sağlanacaktır. 36 bölgede 2200 gönüllüsüyle haftanın her günü operasyona çıkarak binlerce hayat kurtaran AKUT daha fazla hayata dokunabilmek için 20. yılında desteğinizi bekliyor.

Bir operasyon bedeli 3,200 TL’dir.

Eğer Kadriye Arslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)