• Yardım Projem: İstanbul-2016-TEV-Bu Adımda Umut Var
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 40
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 5.810 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TEV Umut Takımı
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9398
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9398

5.810 /5.800 TL

Kampanya Hedefim

366.074 /375.000 TL

TEV Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Eğitim, ülkemizin temel meselelerinden. Kadınların sosyal seviyesinin yükseltilmesi de temel konularımızdan. İkisini birleştiren ve burslu kız öğrencilerin, yabancı oldukları şehirde yurttta kalırken cep harçlıklarını karşılayan proje, benim de ilgimi çok çekti! Eğitim için, kız öğrenciler için, ülke için, kendi geleceğim için...

TEV

TEV kız öğrenci yurtlarında ücretsiz barınma imkanı sağladığımız kızlarımız için koşuyoruz. Amacımız toplanacak bağışlarla kızlarımızın yaşam giderlerini (cep harçlıklarını) karşılayarak onların sosyal hayatlarına katkıda bulunmak, özgüvenlerini geliştirmelerine ve temel ihtiyaçlarını sağlamaya yönelik destek olmaktır.

Bir kız öğrencinin cep harçlığı aylık 150 TL'dir ve bu harçlığı 10 ay boyunca alır. Amacımız 150 kız öğrencinin bir öğrenim yılı cep harçlığını sağlayarak 225.000 TL olan proje hedefine ulaşmaktı ancak iyilik dolu kalpler bu hedefi çoktan aştı!  
Yeni hedefimiz tam 250 öğrencinin bir öğrenim yılı cep harçlığını sağlayacak olan 375.000 TL hedefine ulaşmaktır.

Eğer Ece Ağabeyoğlu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)