• Yardım Projem: İstanbul-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 96
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 11.781 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Toplum Gönüllüleri
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9386
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9386

11.781 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

289.842 /280.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüleri Vakfı ile tanışalı, gönüllü çalışmalara katılmaya başlayalı tam 10 sene oldu!

Bugün sahip olduğum değerlerin, yaklaşımın ve becerilerin her birinin şekillenmesinde TOG deneyimlerimin, bu çatı altında tanıştığım insanların katkısı büyük.

Bu yıl İstanbul Maratonu'nda 10K koşmaya hazırlanıyorum. Daha önce hiç yapmadığım bir şey bu... 13 Kasım'a kadar antrenmanlara devam...

Son 10 yılda hayatıma bir şekilde temas eden herkese çağrımdır; Bu maratonda adımlarımı Türkiye'nin gençlerinin vakfı için atıyorum. Gençlerin katılımını önemseyen, gençlerin özgürce üretmesine ve aktif sorumluluk almasına olanak sağlayan, kişisel gelişimlerini destekleyen bir vakıf... TOG için...

Az, çok demeden bağışlarınıza talibim. Yakında kapınızı çalacağım ;) Bir de birlikte koşmayı teklif edeceğim. Belki bu maratonda değil ama hazır hissettiğiniz ilk fırsatta.

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençlerin Türkiye’nin 80 şehrinde tespit ettikleri ihtiyaçlar doğrultusunda farklı temalarda hayata geçirdikleri sosyal sorumluluk projelerinin ve bu proje ekiplerinin katılacağı sosyal sorumluluk eğitimlerinin desteklenmesi.

1 Yerel Proje Bedeli ve Proje Ekibinin Eğitimleri 2.800 TL. Bir yerel projeyi ortalama 20 genç koordine eder. Bir gencin eğitimi 140 TL'dir. 

Eğer Mehmet Bahadır Teke isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)