Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Bozcaada-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.100 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9351
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9351

2.100 /500 TL

Kampanya Hedefim

11.420 /25.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,

Bu kez Koruncuk Vakfı için koşuyorum.

36 yıldır ülkemizde korunmaya muhtaç, ihmal görmüş ve kişisel varlığı tehdit altında olan çocuklarımıza kucak açmış çok içten bir kurum Koruncuk.

Sizin desteğinizle bu çocuklar hakkettikleri gibi yaşayabilirler.
14 Mayıs 2016 Cumartesi günü New Balance Bozcaada Koşusunda 10k koşup Koruncuk'a destek olmak istiyorum. Gel desteğinle iyilik peşinde koşalım.

¨El ver, hayata tutunsun!¨

Sevgiler,
Derya

Koruncuk Vakfı

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Derya Dönmez isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)