Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Bozcaada-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.475 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: EXPERIAN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9292
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9292

2.475 /2.800 TL

Kampanya Hedefim

11.420 /25.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Yeni basladigim kosu hayatim sadece beni degistirmekle, iyi hissettirmekle kalmasin; desteklerimizle birlikte korunmaya muhtac en az 1 cocugun da hayatini degistirsin istedim. Gelecege umutla bakmak her cocugun hakki, Bozcaada' da ilk defa kosacagim 10 km yarisinda bir cocuga yardimlarinizla umut verebilirsem ne mutlu bana.

Koruncuk Vakfı

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Belin Alkan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)