• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9282
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9282

0 /500 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba,
Her sene olduğu gibi bu sene de 'İyilik Peşinde' koşuyorum:)
Geçtiğimiz senelerden bildiğiniz gibi, ben Adım Adım Oluşumu ile koşarken sizler de bağışlarınızla bir sivil toplum kuruluşunu ve onun projesini destekliyorsunuz.
http://koruncuk.org/koruncuk_kahramanlari/
Bu sefer adımlarım Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfının “Koruncuk Kahramanları” projesi için.
Koruncuk Vakfı tanıtım filmi: https://vimeo.com/92916963
KORUNCUK Vakfı , “Koruncuk Kahramanları” projesinde Bolluca Çocukköyündeki 126 çocuğun 1 yıllık bakım ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamayı hedefliyor. 0 yaşından hayata atıldıkları yaşlara kadar vakıf güvencesiyle büyüyen çocuklarımız için sürdürülebilir bir bağış döngüsü ile her yıl her çocuk için hazırlanan bütçenin bu yıl bakım masraflarını üstleniyoruz.

ADIM ADIM OLUŞUMU; 2007 yılından bu yana yurt dışında (charity run) olarak bilinen yardımseverlik koşusu kavramını Türkiye de yaygınlaştırarak bağış yapmak isteyenlerle STK lar arasında sporu araç olarak kullanarak, kaynak yaratılmasına aracılık etmektedir.
2007 yılından bugüne 2,000 AA sporcusu, 3.500 tane yardımseverlik koşusuna katılarak, 43.000 bağışçıdan 6,100,000 TL bağış topladı ve 32.000 kişiye yardımcı oldu.
Her bir AA sporcusu, her koşusunda “sadece koşarak” 9 kişiye yardım etti.
http://www.adimadim.org/
Desteğiniz için teşekkür ederim.
Havale/EFT için:
Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı - Akbank Gayrettepe Şubesi, Şube Kodu: 287
Hesap No: 192700 IBAN: TR48 0004 6002 8788 8000 1927 00
Tek Seferlik KK ile Bağış: https://www.koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/onlinebagis
PAYPAL Bağış: https://www.koruncuk.org/elverinhayatatutunsun/paypalilebagis
Açıklama: ”AA, hguler, İsminiz” / (Bağışçılarımızı takip edebilmemiz için bu alanı doğru doldurmanız önemli)
Önemli Not: KORUNCUK Vakfı, Bakanlar Kurulu Kararı gereği vergi muafiyetine hak kazanmıştır. Bu sebeple derneğe yapılan bağışlarda, banka dekontu, vergi indiriminde kullanılabilmektedir.
Sevgiler,

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Elvan Tekin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)