• Yardım Projem: İstanbul M-2022-Gülmek İyileştirir Derneği-Gülmek En Çok Onlara Yakışıyor!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 5
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.450 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC92031
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC92031

1.450 /10.000 TL

Kampanya Hedefim

1.136.421 /1.200.000 TL

Gülmek İyileştirir Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

Bu yıl yine, Yönetim Kurulunda olduğum Gülmek İyileştirir Derneği için iyilik peşinde koşuyorum. Yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi umuyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 6 Kasım 2022 günü İstanbul M-2022-Gülmek İyileştirir Derneği-Gülmek En Çok Onlara Yakışıyor! projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

1 kanser hastası çocuğun Hijyenik Oyun Merkezlerinden 1 yıllık faydalanma maliyeti 10000 TL dir.

Bağış yapmak çok kolay. Kampanya için hazırladığım sayfamda şu anda kaç kişinin beni desteklediğini, hedefime ne kadar yaklaştığımı görebilir ve istersen sen de bağış yapabilirsin.

http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC92031

Sevgiler,

Umut

Gülmek İyileştirir Derneği

Gülmek En Çok Onlara Yakışıyor projesi kanser savaşçısı çocuklarımızın, tedavileri boyunca hayattan kopmamalarını, Hijyenik Oyun Merkezleri’nden ücretsiz faydalanmalarını amaçlamaktadır.

1 kanser hastası çocuğun Hijyenik Oyun Merkezlerinden 1 yıllık faydalanma maliyeti 10000 TL dir.

Eğer Umut Bulut isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)