Kampanyamın Etkisi
1 Engelli

  • Yardım Projem: Antalya-2016-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 22
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.393 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MED-RUNNERS , MEDTRONIC
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9147
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9147

3.393 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

225.067 /225.813 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değerli destekçim ,
Hepimiz karşılaştığımız durumlarda başkalarının acılarını içimizde hissedebilsek de, gündelik hayatımızda bir fark yaratmak için zaman ayırabilmemiz genelde pek olası değildir.
Kendi çevremde bir farkındalık yaratmak, farkında olan ve empati kurabilenlerin de maddi destekleriyle ihtiyaç sahibi bir kişinin hayatında bir olumlu fark yaratabilecekleri bir ortam sağlamak için 6 Mart 2016’da Antalya’da yapılacak olan Runatolia Koşusu’nda “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) -Yol Arkadaşım Olur Musun?” Projesi’ne destek için adımlarımı atacağım.
Sizlerden ricam, gücünüz elverdiğince bu kampanyaya maddi destek vermeniz, TOFD araclığıyla tekerlekli sandalye ihtiyacı olan Omurilik Felçli arkadaşlarımıza destek olmanız.
Onlar adına şimdiden çok teşekkürler

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Atilla Kucukyalcin isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)