• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.420 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: VAKIFBANK
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9100
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9100

1.420 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Farklı bir coğrafyadayız; herkes eşit şartlarda yaşamıyor. Ülkemizde o kadar çok yardıma ihtiyacı olan var ki, çoğu zaman çaresiz hissediyorum ve tek başıma ne yapabilirim diye düşünürken burada buldum kendimi. Kimsesiz çocukların sevgi ve şefkat görerek büyümeleri, en iyi şekilde hayata hazırlanmaları için gereken maddi ve manevi olanakları sağlayan Koruncuk Vakfına destek olmak istedim. Bunu da ancak sizlerle birlikte başarabilirim.

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Bahtiser Kus isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)