• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 20
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.930 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Burgan Bank Runners , Burgan Runners
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9057
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9057

1.930 /2.400 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı’na kaynak yaratmak için Adım Adım oluşumu ile birlikte 6 Mart Pazar günü Antalya’da 21 km koşacağım. Adımlarımı Korunmaya Muhtaç Çocuklarımız’ın Bakım ve Beslenme giderlerine destek olmak için atıyorum.

Eğer sen de “Her Çocuk Anne Sevgisiyle Büyümeli” diyorsan ve eğer sen de onlara hayata tutunması için yardım etmek istersen, bağışlarını aşağıdaki şekillerde yapabilirsin.

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer CİHAN VURAL isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)