Kampanyamın Etkisi
1 Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Tohum Otizm-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 12
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 530 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Caretta Sports
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC9031
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC9031

530 /500 TL

Kampanya Hedefim

94.408 /95.267 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Değerli arkadaşlarım

Koşu benim için hobiden çok daha öte. Bugüne kadar farklı farklı amaçlar için koştum. 6 Mart 2016'da ise iyilik peşinde koşacağım. Ben adımlarken de otizmin güzel çocuklarının hayatında bir şeyler değişecek.

Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun, sürekli özel eğitimdir. Eğitimle; otizmli çocukların hayatlarında büyük fark yaratılabilir, sağlıklı gelişim gösteren akranları ile birlikte aynı okullara gidebilir, toplum içinde bağımsız ve üretken bireyler olarak yer alabilirler.

Benim ilk amacım sizlerde farkındalık yaratmak. Ne kadar bağış yaptığınızın da önemi yok, damlaya damlaya göl olduğunu hatırlayın yeter.

Bu koşuda bana adımlarınızla eşlik edemiyor olabilirsiniz, ama Tohum Otizm Vakfı'na yapacağınız bağışlarınızla koşuma ortak olabilirsiniz.

Sevgilerimle
Emine Ögür

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun, sürekli özel eğitimdir. Eğitimle; otizmli çocukların hayatlarında büyük fark yaratılabilir, sağlıklı gelişim gösteren akranları ile birlikte aynı okullara gidebilir, toplum içinde bağımsız ve üretken bireyler olarak yer alabilirler.

Özel Tohum Vakfı Özel Eğitim Okulu Destek Eğitim Merkezi’nde eğitim, 11 ay, 1 hafta boyunca devam eder.

Haftada iki gün, ayda 16 seans olmak 
üzere yıllık eğitim bedeli 17.550 TL’dir. Her bir seans ücreti 135 TL’dir.

Eğer Emine Ögür isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)