Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 37
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.095 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8988
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8988

2.095 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgiyi, şefkati, sıcak bir yuvayı hepimiz kadar hak eden kimsesiz çocuklar için, iyilik peşinde koşuyorum.

Türkiye’de resmi rakamlara göre en az 30.981 çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Onların da herkes kadar " insanca " hayatın içinde olabilmesi için destekleriniz çok önemli. Bizler için sıradan olan bir şey ya da küçücük bir katkı, onlar için çok büyük bir fark yaratabilir.

Eğer siz de çocukların kahramanı olmak isterseniz, Koruncuk Kahramanları Projesi' ne destek olabilirsiniz...

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Barış Güroler isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)