• Yardım Projem: İstanbul M-2022-İAL-Yarının Ümitleri İçin Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İAL 1888 (öğrenci & mezun)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC89484
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC89484

0 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

842.979 /850.000 TL

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar. Ben Salih Alper GÜRSOY. 2021 yılında İzmir Atatürk Lisesi'nden mezun oldum. Lisede eğitim gördüğüm süre boyunca hep kendime bir şeyler kattım. Ve emeklerim sonucu şu an Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde 2. sınıfta okuyorum. Geçen sene benim gibi bursa ihtiyacı olan öğrencilere İzmir Atatürk Lisesi Mezunlar Derneği burs vermişti. Bu sene de geçen sene olduğu gibi ihtiyacı olan öğrenciler için burs için bağış topluyorlar. Ben de benden başka bir İAL öğrencisine destek olmak için bu koşuya katılıyorum. Umarım desteklerinizi esirgemezsiniz. Saygılarımla.

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği olarak lisemizde okuyan veya mezun olmuş ve maddi sıkıntı içerisinde olan öğrencilere burs sağlıyoruz. Sağlanan burslar geleceğin çağdaş Türkiye'sini sağlama noktasında fevkalade önem taşımaktadır.

Bir öğrenciye verilecek yıllık burs miktarı 5.000 TLdir.

Eğer Salih Alper Gürsoy isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)