Kampanyamın Etkisi
1 çocuk

  • Yardım Projem: İstanbul M-2022-Koruncuk-Hayalim Okul
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 4
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 450 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Coca-Cola İçecek Gönüllüleri , Coca Cola İçecek
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC89158
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC89158

450 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

1.509.458 /1.600.000 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Senelerdir Avrasya Maratonun'da köprüyü yaya olarak geçmenin keyfini yaşamak üzere geçerdim. Bu kişisel keyfin, toplumsal bir faydaya dönüşebileceğini hiç düşünmemiştim.

Bu sene beni de çok etkileyen bir vakıf için sizlerden destek almak ve geleceğin Türk kadınına iletmek üzere katılıyorum.

Koruncuk Vakfı , Koruncukköylerde yaşayan ortaöğretim çağındaki kız çocuklarının, hayallerindeki üniversiteyi kazanabilmeleri için gereken eğitim desteğini sağlıyor. Koruncukların "nitelikli ve kesintisiz eğitime" erişmesi için gereken destek "yıllık 4000 TL ".

Ben de 2 parılparıl parlayan Koruncuk için yürüyeceğim, siz de bügünün genç kızına gelecek için yol açmama destek olur musunuz?

Koruncuk Vakfı

Koruncuk Vakfı olarak bu projeyle amacımız, Koruncukköylerde yaşayan ortaöğretim çağındaki kız çocuklarımızın hayallerindeki üniversiteyi kazanabilmeleri için gereken eğitim desteğini sağlamaktır.

Koruncuklarımızın nitelikli ve kesintisiz eğitime erişmesi için gereken destek yıllık 4000 TL'dir

Eğer Simla Yaman isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)