• Yardım Projem: İstanbul M-2022-İAL-Yarının Ümitleri İçin Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 25
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.220 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İAL 1888 (öğrenci & mezun)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC89040
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC89040

3.220 /5.000 TL

Kampanya Hedefim

842.979 /850.000 TL

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

hepimizin sıralarından geçtiğimiz eğitim hayatının sonucunda evrilmiş olduğumuz hayatlar var.iyi bir eğitim hayatının iyi bir gelecek için olmaz sa olmaz olduğunu hepimiz biliriz.peki iyi bir geleceğe sahip olduğumuzda içinde nefes alıp yaşadığımız topluma daha faydalı bireyler olabilirmiyiz.bu mümkün mü?evet mümkün.iyi bir doktor olup bir hastalığın tedavisinde,bir idareci olup kaynakların etkin kullanımında,bir mimar olup sosyal yaşamın içinde atılacak imzalarda etkin olabilir mi?evet bu mümkün.yarının toplum refahının artmasına katkı koyacak öğrenim hayatı içindeki gençlere daha iyi kaynak daha iyi koşullar sağlamak için koşuyorum.daha önceki yıllaerda söylediğim gibi birikte başarabiliriz ve başaracağız.

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği olarak lisemizde okuyan veya mezun olmuş ve maddi sıkıntı içerisinde olan öğrencilere burs sağlıyoruz. Sağlanan burslar geleceğin çağdaş Türkiye'sini sağlama noktasında fevkalade önem taşımaktadır.

Bir öğrenciye verilecek yıllık burs miktarı 5.000 TLdir.

Eğer Gökhan Oktay isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)