• Yardım Projem: İstanbul M-2022-İAL-Yarının Ümitleri İçin Koşuyoruz
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 47
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 25.325 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: İAL 1888 (öğrenci & mezun) (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC88861
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC88861

25.325 /25.000 TL

Kampanya Hedefim

842.979 /850.000 TL

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Lisemizde okuyan veya mezunumuz olup, yüksek öğrenim gören ihtiyaç sahibi tüm öğrencilerimizin yanında olabilmek, burs vermek ve bilim, sanat, bilişim, teknoloji, kültürel değişim projelerine destek olmak kısacası yarının ümitlerine sahip çıkmak, fikri hür, vicdanı hür aydınlık genç nesiller için bağış desteklerinizi bekliyor bu uğurda iyilik peşinde koşuyorum. Bu sene bu koşumu maalesef yakın zamanda kaybettiğimiz kendisi de sürekli iyilikler peşinde koşmuş olan canım babam HÜSEYİN GÖÇEN adına koşuyorum. Kendi deyimiyle "iyilik yapmaktan hiçbir zaman zarar gelmez " derdi. Saygı, sevgi ve büyük bir özlemle kendisini anıyor, desteklerinizi bekliyorum.

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği

İzmir Atatürk Lisesi Mezunları Derneği olarak lisemizde okuyan veya mezun olmuş ve maddi sıkıntı içerisinde olan öğrencilere burs sağlıyoruz. Sağlanan burslar geleceğin çağdaş Türkiye'sini sağlama noktasında fevkalade önem taşımaktadır.

Bir öğrenciye verilecek yıllık burs miktarı 5.000 TLdir.

Eğer S. Hünkar Göçen isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)