• Yardım Projem: İstanbul M-2022-Türkiye Alzheimer Derneği-Koşarak Beni Evden Çıkar
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 64
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 20.000 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC87991
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC87991

20.000 /20.000 TL

Kampanya Hedefim

853.743 /881.280 TL

Türkiye Alzheimer Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba, 3 yıldır yardımseverlik koşusu yapamadım. Birlikte iyilik yapmayı çok özledim. 6 Kasım'da İstanbul Maratonu'nda 12. kez 42 km koşacağım. Adımlarımı Alzheimer hastaları için atacağım.
Alzheimer hastaları kalabalıkta kafaları karıştığı ve kaygılandıkları için toplu taşıma araçlarını kullanamazlar. Alzheimer Derneği sertifikalı görevliler nezaretinde onları evden alarak Gündüz Yaşam Evine ulaştırabilmek için Ulaşım Projesi başlatmış. Gündüz Yaşam Evi'ndeki aktiviteler onlar için çok yararlı.
Bu hizmet için Alzheimer Derneği tarafından ödenecek yıllık tutar hasta başına 32640 TL. Sen de bana katıl birlikte iyi bir şey yapalım. Hiç tanımadığımız insanların hayatlarına anlamlı bir dokunuş yapmanın mutluluğunu paylaşalım. Hadi lütfen...Şimdiden teşekkür ederim. İyilik koşucusu...

Türkiye Alzheimer Derneği

Alzheimer hastaları kalabalık içinde kafaları karıştığı ve kaygılandıkları için toplu taşıma araçlarını kullanamazlar. Bu kapsamda sertifikalı görevliler nezaretinde onları evden alarak Gündüz Yaşam Evine ulaştırabilmek için Ulaşım Projesi başlatılmıştır.

Bu hizmeti yerine getirmek için Derneğimiz tarafından ödenecek yıllık tutar hasta başına 32640 TL.

Eğer Ebru İney isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)