• Yardım Projem: İstanbul M-2022-Darüşşafaka Cemiyeti-Söz Konusu Eğitimse Yardıma Koşarız
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 69
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 17.600 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: ARUP
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC85537
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC85537

17.600 /30.000 TL

Kampanya Hedefim

3.233.218 /3.000.000 TL

Darüşşafaka Cemiyeti Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

9 yaşında yolumun kesiştiği Darüşşafaka, benim için bir okuldan öte bir yuva, aile ve hayatımı değiştiren bir dönüm noktasıydı. Darüşşafaka'da geçirdiğim 10 yıl boyunca bana sunulan olağanüstü eğitimin yanında en büyük şansımın; edindiğim
´iyi insan olma` vizyonuydu. Bugün ben olmamı sağlayan canım yuvama ne yapsam da borcumu ödeyemeyeceğimi biliyorum ancak içimdeki vefa duyguysuyla bu kampanyayı oluşturmaya karar verdim.
Günümüz koşullarında dezavantajlı çocukların eğitimde fırsat eşitliği sunularak topluma kazandırılmasında başrol oynayan Darüşşafaka Cemiyeti'nin bu misyonunu gerçekleştirirken her zaman desteğe ihtiyacı var. İyilik yapmak için bir bahane arayan, benim elimden ne gelebilir ki diyenler için; işte sana fırsat! Bir çocuğun eğitimi için yapılacak yardımın ne kadar değerli olduğu aşikar. Bir gün dışarıda bir fincan kahve içmesek, tatlı yemesek ya da yaptığımız gereksiz harcamaları biriktirsek bu parayı çok değerli bir amaç için kullanmak senin elinde. Desteğini bekliyorum! Kampanyaya verdiğin destek için şimdiden teşekkür ederim. Maratonda attığım her adımda desteğini hissedeceğim...

Darüşşafaka Cemiyeti

Darüşşafaka Cemiyeti, annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, yetenekli çocuklarımıza tam burslu, yatılı ve nitelikli eğitim veriyor. Bu yıl 1.000'e yakın öğrencimizin 1 yıllık eğitim giderine destek olmak için koşuyoruz.

1 öğrencinin 1 yıllık eğitim gideri 30.000 TLdir.

Eğer Çağlar Güner isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)