• Yardım Projem: İznik Ultra-2022-Kanser Savaşçıları Derneği-Çocuklara Serum Askılı Bisiklet
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 97
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 26.072 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım Ankara (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC83211
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC83211

26.072 /30.000 TL

Kampanya Hedefim

70.333 /75.000 TL

Kanser Savaşçıları Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

ÇOCUK GÜLERSE DÜNYA GÜLER!

Kanserle mücadelede belki de hepimizi en çok minik savaşçıların mücadelesi etkiliyor. Küçük yaşlarda kanser tanısı alan ve henüz oyun çağında olan çocuklar, zorlu tedavi sürecinin büyük kısmını hastane servislerinde, bir kısmını da evlerinde geçirmek zorunda kalıyor. Tedavileri boyunca akranlarıyla bir araya gelebilecekleri, oyun oynayıp sosyalleşebilecekleri ortamlar da enfeksiyon riski dolayısıyla pek kolay sağlanamıyor.

Ben de İznik Orhangazi Ultra 90 K yarışında Kanser Savaşçıları Derneği’nin 2-6 yaş arasındaki çocukların kullanımına uygun olarak tasarlattığı, serum askılı, güvenlikli ve temizlenebilir bisikletlerin hazırlandığı ONKOBİS projesi için koşacağım.

Ebeveyn kontrolünde serum askılarıyla binilen bu bisikletlerle bir yandan minik savaşçıların yatağa bağlanıp hareketsiz kalmalarının önüne geçiliyor, bir yandan da onlara ihtiyaç duydukları sosyal ortam sağlanıyor.

Hadi sen de kampanyama destek ol!
ONKOBİS’siz Çocuk Hematoloji/Onkoloji servisi kalmasın, çocuklar oyun oynar gibi tedavi alsın.

Kanser Savaşçıları Derneği

Uzmanlarımız ile birlikte geliştirdiğimiz "ONKOBİS" adını verdiğimiz Serum Askılı Bisikletler ile (2-6 yaş arası) çocuklar yatağa bağımlı kalmadan, bisiklet sürerek tedavi alabiliyor. Amacımız Çocuk Hematoloji/Onkoloji Servisleri ONKOBİS'siz kalmasın, çocuklar oyun oynar gibi tedavi alabilsin

1 çocuğun faydalanması için 300 TL gereklidir, ONKOBİS'in hastaneye teslim maliyeti 3000 TL'dir.

Eğer Özgür Rahmi ÖZMEN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)