• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Doğuş Otomotiv
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8305
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8305

0 /1.000 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlarim,

İyi akşamlar,

Her cocuk sevgi ile buyumelidir diye yola cikan vakfimiz 36 yildir turlu nedenler ile ebeveyn bakimindan yoksun kalmis cocuklara guvenli ve sicak bir yuva ortami saglayamaya calisarak ulkemize yararli bireyler olarak kazandirilmalari icin calismaktadir.

24 yildir destekleriniz ile, Arnavutkoy ilcesi, Bolluca mevkiin de ayakta duran koyumuz, bu, korunma ihtiyacindaki cocuklarin, egitim imkanlarini garanti ettikleri , tum cocuklar gibi saglik hizmeti aldiklari, spor yaptiklari, sinema, tiyatroya , kultur gezilerine, yaz tatillerine, izcilik ve spor kamplarina katildiklari, yasamis olduklari zor tecrubeler ile bas edebilmek icin psikolojik destek alabildikleri kisaca insan haysiyetine yarasir bir sekilde buyudukleri bir yuva olmustur.

Sizlerin degerli destegi olmadan bunu basarmak imkansiz. Ortalama 15-20 yil baktigimiz cocuklarimiz icin hizmetlerimiz surekli, kaynaga hep ihtiyacimiz var ve sizler vakfimizin cagrilarina kulak vererek hep yanimizda oldunuz.

Bu kez destek cagrim icin 6 Martta Antalya'da yapilacak Runotolia Maratonuna katilacagim. Ulkemize ozguvenli ve egitimli gencler yetistirmek icin bende katkıda bulunayım derseniz asagidaki link üzerinden butceniz elverdigi olcude destek verebilirsiniz Ayni sayfadan eft (banka) bilgilerine de ulasmak mumkun


Sevgi ile kalın

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Emre Gümüş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)