Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 18
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.290 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Doğuş Oto
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8304
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8304

1.290 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhabalar,

Her cocuk sevgi ile buyumelidir diye yola cikan Koruncuk Vakfi 36 yildir turlu nedenler ile ebeveyn bakimindan yoksun kalmis cocuklara guvenli ve sicak bir yuva ortami saglayamaya calisarak ulkemize yararli bireyler olarak kazandirilmalari icin calismaktadir.
24 yildir destekler ile, Arnavutkoy ilcesi, Bolluca mevkiin de ayakta duran köy, bu, korunma ihtiyacindaki cocuklarin, egitim imkanlarini garanti ettikleri , tum cocuklar gibi saglik hizmeti aldiklari, spor yaptiklari, sinema, tiyatroya , kultur gezilerine, yaz tatillerine, izcilik ve spor kamplarina katildiklari, yasamis olduklari zor tecrubeler ile bas edebilmek icin psikolojik destek alabildikleri kisaca insan haysiyetine yarasir bir sekilde buyudukleri bir yuva olmustur.

Sizlerin degerli destegi olmadan bunu basarmak imkansiz. Ortalama 15-20 yil baktigimiz cocuklarimiz icin surekli, kaynaga hep ihtiyaç var.

Bu kez destek icin 6 Mart'ta Antalya'da yapilacak Runatolia Maratonuna katilacagim. Ulkemize ozguvenli ve egitimli gencler yetistirmek icin ben de katkıda bulunayım derseniz asagidaki link üzerinden butceniz elverdigi olcude destek verebilirsiniz Ayni sayfadan eft (banka) bilgilerine de ulasmak mumkun

Sevgiler,
Seda

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Seda Erdem isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)