Kampanyamın Etkisi
1 Desteklenen Çocuk

  • Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 14
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 880 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Doğuş Oto
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8302
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8302

880 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Her çocuk sevgi ile büyümelidir diye yola çıkan Koruncuk Vakfı, 36 yıldır turlu nedenler ile ebeveyn bakımından yoksun kalmış çocuklara güvenli ve sıcak bir yuva ortamı sağlayamaya çalışarak ülkemize yararlı bireyler olarak kazandırılmaları için çalışmaktadır..

Ben de 6 Mart'ta Antalya'da yapılacak Runatolia Maratonu'na Koruncuk Vakfı adına katılacağım. Ülkemize özgüvenli ve eğitimli gençler yetiştirmek için bende katkıda bulunmak isterim derseniz, aşağıdaki link üzerinden bütçeniz elverdiği ölçüde destek verebilirsiniz.

Teşekkürler

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Mert Eregizli isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)