Kampanyamın Etkisi
2 Çocuk

  • Yardım Projem: Maratonİzmir-2022-TEGV-Bir Çocuk Değişsin, Türkiye Gelişsin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 425 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Adım Adım İzmir , EGEDENİZ TEKSTİL A.Ş.
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC82746
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC82746

425 /1.200 TL

Kampanya Hedefim

121.782 /120.000 TL

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Biliyoruz ki dünyayı daha iyi bir yer haline getirmek için en iyi yol eğitimdir.
Ben de tüm çocuklarımız için eğitimde fırsat eşitliğini sağlamak aydınlık yarınlarımız için çalışan Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na ( TEGV) destek olmak için iyilik peşinde koşuyorum.

Yaşanan olumsuzluklardan şikayetçi olmak yerine, elimden geldiğince sorunu çözmeye çalışanları desteklemeyi, adımlarımla tanıdıklarımı harekete geçirmeyi tercih ediyorum. Biliyorum ki bir konudaki farkındalık arttıkça, çözüm de o kadar kolaylaşacak.

İşte bu nedenle, 17 Nisan 2022 günü Maratonİzmir-2022-TEGV -Bir Çocuk Gelişsin, Türkiye Değişsin projesi için İyilik Peşinde Koşarak, adımlarıma anlam katacağım. Koşumu desteklersen beni çok mutlu edersin.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı

TEGV olarak imkanları kısıtlı bölgelerde yer alan 55 Etkinlik Noktamızda ilköğretim çağındaki çocuklarımıza Fenden Matematiğe, Okumadan Bilişime, Sanattan İngilizceye birçok farklı alanda eğitim desteği sağlıyoruz.

TEGV'de eğitim desteği alacak 1 çocuğun 1 yıllık eğitim gideri 240 TL'dir.

Eğer Ayşenur Simali isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)