• Yardım Projem: Antalya-2016-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 19
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.105 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Çaylaklar
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8207
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8207

2.105 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

225.067 /225.813 TL

TOFD Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kampanyamı anlattığımda iyi kalpleriyle destek olan bana inanan bütün arkadaşlarıma öncelikle teşekkür ederim. İstanbul Maratonu'nda Tema'yı destekleyerek ağaç kardeşliği kampanyasına destek olduk şimdi Omurilik Felçlileri için harekete geçmeye davet ediyorum sizi. Engelleri yol arkadaşı olarak birlikte kaldırabileceğimiz, enerjisi hayata bakış açısı mükemmel insanlarla hayatı paylaşarak destek olabileceğimiz kampanyada manuel tekerlekli sandalye kullanamayan, ağır engel grubu içinde yer alan felçlilerimizin; başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi, kısacası hayatını nispeten kendisi yürütebilmesinin önkoşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olabilmesi için destek olalım.

TOFD

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Cemre Arı isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)