• Yardım Projem: Antalya-2016-AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 26
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.780 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8151
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8151

2.780 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

86.450 /87.372 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Arkadaşlarım,
6 Mart’da Antalya’da gerçekleşecek olan ‘11.Uluslararası Antalya Maratonu 2016 Runatolia’da 10K koşarken attığım adımlarda AÇEV’e destek vermek adına bir ‘farkındalık yaratmak’ istedim.
Antalya-2016- ‘AÇEV-Başka Bir Masal Anlat Baba’ projesini destekleyeceğim.
Ülkemizde en değerli unsurların eğitim ile yaratılacağına inanıyorum. Eğitimli çocukların yetişebilmesi için herşeyin önce aileden; anne ve babalardan başladığına inanıyoruz.
Eğitimli yeni nesiller için; sizlerin desteği ile oluşacak fon ile bu kampanyada babalar eğitim gördükçe eğitimli çocuklarımız olsun.
Hepimizin bildiği bir hikayedir; deniz kıyısına vuran deniz yıldızlarından her birimiz sadece bir deniz yıldızını denize atarsak hepimiz bir ‘deniz yıldızı’nı yaşatabiliriz.
Destekleriniz için şimdiden gönülden teşekkür ediyorum.
Sevgilerimle,

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Bu kampanya ile amaçlanan, Türkiye’deki geleneksel babalık rollerinin sorgulanması ve çocuklarını destekleyen, onlara daha fazla gelişim fırsatı tanıyan baba sayısının artırılabilmesi için AÇEV’in 1999 yılından bu yana uyguladığı Baba Destek Programı’nın yaygınlaştırılmasıdır.

Bir babanın 12 hafta boyunca devam eden programa katılım maliyeti 180 TL’dir.

Eğer Ebru Ağva isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)