• Yardım Projem: İstanbul YM-2022-KEDV-Birkaç Küçük Adım Bir Sürü Güçlü Kadın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 400 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SHELL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC81419
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC81419

400 /3.000 TL

Kampanya Hedefim

92.029 /90.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Uzun bir aradan sonra 27 Mart Pazar günü rekorlara imza atmış İstanbul Yarı Maratonunda Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı yararına koşuyorum.

KEDV kadınları yaşamlarını, toplumlarını ve dünyayı değiştirmeleri için güçlendirmek misyonu ile görev yapar. Bu yolda bizim desteklerimiz KEDV aracılığı ve yönlendirmesi ile kadınların kendi emeklerini işe çevirdikleri, yaşam kalitelerini, çevrelerini iyileştirdikleri ve ekonomik açıdan güçlenerek eşitsizliklerin olmadığı güçlü bir toplum olmayı sağlayacaktır.

Daha güçlü kadınlar ve daha eşit bir toplum için bağışlarınızı bekliyorum.

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

Salgın ve beraberindeki ekonomik kriz kadınların bakım yüklerini arttırdı, işsiz bıraktı, küçük ölçekli işlerini kapatmalarına neden oldu. Tüm bunlara rağmen hayatı dönüştürmeye devam eden kadınların girişimlerini uzmanlık, eğitim, finansman, ürün/iş geliştirme, pazarlama ile destekleyeceğiz.

Her 3000TL bağış ile 1 kadına üretime devam edebilmesi için eğitim ve teçhizat destekleri verilecek.

Eğer Burcu Unal Erdogan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)