• Yardım Projem: Maratonİzmir-2022-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.250 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AKUT YARIMADA 2022
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC81289
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC81289

1.250 /1.800 TL

Kampanya Hedefim

127.269 /125.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Dostlarım dikkat kesilin! AKUT’un bize bir mesajı var:

“26 yıldır elimizden geldiğince ülkemize hizmet etmek ve hayat kurtarmak için mücadele ediyoruz. Bunu yaparken tüm gücümüzü bağışlardan alıyoruz. Üstelik sadece büyük afetlerde değil, biz hemen her gün ülkenin bir yerinde zor durumda kalan bir canlıyı kurtarmak için işimizden izin alıp, tamamen gönüllülükle yola çıkıyoruz. Her zaman daha hazır halde olmamız, daha fazla canlıya yetişmemiz için insanların desteklerine ihtiyacımız var!”

Ben de Maratonİzmir’de adımlarımı AKUT için atacağım. Kampanyama destek olarak hem beni hem de AKUT gönüllülerini sevindirebilirsiniz! Link profilimde.

Haydi az çok demeden katkı yapın!

Teşekkürler! @adim_adim @akutdernegi #AKUTHayatKurtarır

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Dağ ve doğa koşullarında meydana gelen kaybolma ve kaza olaylarında, deprem, sel gibi doğal afetlerde ve büyük kazalarda zor durumda ya da mahsur kalan canlıların hayatını kurtarmak için çıktığımız arama-kurtarma operasyonlarımızın maliyetlerini karşılamayı amaçlıyoruz.

En az 1 canlı kurtarmak için çıkılan 1 arama-kurtarma operasyonunun ortalama maliyeti 5.000 TL'dir.

Eğer Çağatay Topcu isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)