• Yardım Projem: Maratonİzmir-2022-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 152
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 33.256 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Arçelik (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC81209
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC81209

33.256 /33.000 TL

Kampanya Hedefim

314.647 /314.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Doğa ve çocuklar için koşuyorum. İstiyorum ki yeni fidanlar büyüsün, orman olsun; o ormanda milyonlarca canlı yaşam bulsun. İstiyorum ki o ormanları koruyacak, savunacak, Toprak Dede'nin izinde doğaya aşkla bağlı nesiller büyüsün. Ağaç Kardeşliği projesi kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğayla giderek azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve oluşturulacak Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanlarıyla yaşama katkı sunmayı amaçlıyorum. Ben koşarsam, siz de bağış yaparsanız, inanıyorum ki dünyanın daha yaşanabilir bir yer olması için bir hep birlikte adım atacağız. Haydi destek olun bu topraklarda birlikte umut yeşertelim.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve çocuklar için oluşturacağı Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı’yla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

150₺ bağışla Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturulur ve bir çocuk doğa eğitimi alır.

Eğer Kenan Doğan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)