• Yardım Projem: Maratonİzmir-2022-AKUT-Her Adım Bir Hayat
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 47
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 2.500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AKUT İzmir Ekibi , T. İş Bankası ÇİPP (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC81152
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC81152

2.500 /2.200 TL

Kampanya Hedefim

127.269 /125.000 TL

AKUT Arama Kurtarma Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba :)
Şimdiye kadar sizin gibi hep duyduğum,bildiğim Akut Ekibine 2021 Ekim ayında dahil oldum. İnsan,hayvan yada doğadaki herhangi bir canlının hayatına ayrım yapmaksızın dokunan bu ekibin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum. 17 Ağustos depreminde İstanbulda yaşıyordum ve 30 Ekim İzmir depreminede İzmirde yakalandım. Deprem sonrasında yapılan her hareketin ne kadar kıymetli olduğuna bizzat şahit oldum. Ayrıca sırf depremde değil Akutun doğada gerek insan gerek hayvan her türlü canlının yardımına tereddütsüz koştuğunu gördüm. Şimdi İzmir Maratonunda bundan sonra yapılacak her müdehalede benimde katkımın olabilmesi için siz değerli destekçilerimden imkanlarınız dahilinde destek bekliyorum. Şimdiden teşekkür ediyorum İyi Ki Varsınız :)

AKUT Arama Kurtarma Derneği

Dağ ve doğa koşullarında meydana gelen kaybolma ve kaza olaylarında, deprem, sel gibi doğal afetlerde ve büyük kazalarda zor durumda ya da mahsur kalan canlıların hayatını kurtarmak için çıktığımız arama-kurtarma operasyonlarımızın maliyetlerini karşılamayı amaçlıyoruz.

En az 1 canlı kurtarmak için çıkılan 1 arama-kurtarma operasyonunun ortalama maliyeti 5.000 TL'dir.

Eğer ÇAĞLAR GEÇİT isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)