• Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 0
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 0 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8082
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8082

0 /350 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kulak arkası ettiğimiz, hep duyduğumuz ve aslında hiç 'bilmediğimiz' kuruluşlar.. Sivil Toplum Kuruluşları. Üniversite yıllarımda Toplum Gönüllüsü olmuştum; hayatımı öncesi ve sonrası olarak ayırdığım nokta işte tam da bu gönüllülük ile başlıyor. Öncesinde dünya üzerinde 'öylesine' yaşayan, geçerken dünyaya 'uğramış' bir birey olduğumu, toplum gönüllüsü olduktan sonra fark ettim.

Sivil Toplum Kuruluşlarını bize 'dünyaya geçerken uğramadığımızı', bu dünyada ve hatta bu evrende 'yalnız yaşamadığımızı', 'ben' varken 'biz' olmayı hatırlatan kuruluşlar olarak tanımlayabilirim. Bir insana 'dokunmanın' inanılmaz mutluluğunu, paylaşmanın ve paylaştıkça çoğalmanın gözle görülür enerjisini yaşayabilmek adına bu kuruluşlar 'var' olmalı, bu kuruluşlar ile 'var' olmalıyız..

Size bir teklifim var; el ele tutuşarak dünyayı kucaklamaya 'var' mısınız ? demek için koşuyorum, bizimle birlikte bu koşuda olmaya var mısınız?

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Berivan Bulut isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)