• Yardım Projem: İstanbul YM-2022-TEMA Vakfı-Ağaç Kardeşliği
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.400 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC80490
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC80490

1.400 /2.500 TL

Kampanya Hedefim

52.415 /50.000 TL

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Oldum olası sporla iç içe büyüdüm ve neredeyse hiç ayrılmadı yollarımız. Koşmaksa benim için, sporun diğer branşlarıyla da ilgilenirken her zaman özgürce ve kendimle başbaşa kalarak yapabileceğim bir faliyet olageldi hep... Öte yandan Doğa Ana' nın çocukları olarak bir yandan elimden geldiğince onu her zaman korumaya çalışırken varlığının öneminin savunucularından biri olarak hayatıma devam ettim ve etmeye de devam edeceğim. Bu bağlamda ona verilen daimi tahribatın bir nebze de olsa önüne geçebilmek adına sportif faaliyetlerimi sadece bedenim adına sınırlı tutmayıp siz destekçilerimle birlikte TEMA Vakfı sayesinde daha O' na geri dönüştürebilecek bu fırsatı değerlendirmek büyük bir mutluluk dahası gurur kaynağı olacak benim için. Şimdiden maddi manevi tüm destekleriniz ve dahası farkındalığınız için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Türkiye Erozyonla Mücadele, Ağaçlandırma ve Doğal Varlıkları Koruma Vakfı

TEMA Vakfı, Ağaç Kardeşliği kapsamında uygulanacak doğa eğitim programıyla çocukların doğada yaparak yaşayarak öğrenmesini sağlamayı, doğayla azalan ilişkilerini güçlendirmeyi ve çocuklar için oluşturacağı Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı’yla erozyonla mücadeleye katkı sunmayı amaçlamaktadır.

150₺ bağışla Hayrettin Karaca Ağaç Kardeşliği Ormanı oluşturulur ve bir çocuk doğa eğitimi alır.

Eğer Emre AYDIN isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)