• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 58
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.839 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8042
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8042

3.839 /5.600 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocuklara ışık olmak için koşuyorum.

Her çocuğun hak ettiği aile şefkatini hissedebilmesi ve hayallerini gerçekleştirebilmesi için onlara umut olmayı, ellerinden tutabilmeyi istiyorum.

Sizlerin destekleriyle 'Bir çocuk güler, Dünya güler' sloganı ile gelin hep beraber yardımlarınızla çocuklarımızın yüzlerinde ki gülümseme olalım. Tüm destekçilerim adına Umuda Koşacağım Antalya Maratonu'nda bana ve Koruncuklar'a olan destekleriniz için şimdiden çok teşekkür ederim. 'El verelim , hayata tutunsunlar'.

Koruncuk Vakfı

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer pelin Ogur isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)