• Yardım Projem: İstanbul YM-2022-KEDV-Birkaç Küçük Adım Bir Sürü Güçlü Kadın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 6
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 685 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: SHELL (kaptan)
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC80343
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC80343

685 /1.500 TL

Kampanya Hedefim

92.029 /90.000 TL

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV), güçlü bir toplum oluşturmaya katkıda bulunmak amacıyla, 36 yıldır kadınların yaşamlarını iyileştirme çabalarına destek oluyor ve yerel kalkınmadaki liderliklerini güçlendirmek için çalışıyor. Bu doğrultuda bireysel ve kolektif kapasite geliştirme, kooperatifleşme, ekonomik güçlenme gibi alanlarında çeşitli programlar yürütüyor.

Haydi şimdi kampanyama destek olun ve hep birlikte KEDV'in emekçi kadınların üretimlerine devam edebilmesi için ihtiyaç duyduğu eğitim ve teçhizat desteğine katkıda bulunalım!

Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı

Salgın ve beraberindeki ekonomik kriz kadınların bakım yüklerini arttırdı, işsiz bıraktı, küçük ölçekli işlerini kapatmalarına neden oldu. Tüm bunlara rağmen hayatı dönüştürmeye devam eden kadınların girişimlerini uzmanlık, eğitim, finansman, ürün/iş geliştirme, pazarlama ile destekleyeceğiz.

Her 3000TL bağış ile 1 kadına üretime devam edebilmesi için eğitim ve teçhizat destekleri verilecek.

Eğer Nazlı Çelik isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)