• Yardım Projem: Antalya-2016-Tohum Otizm-Adımlarımız Otizmli Çocuklar İçin
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 25
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 1.105 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC8029
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC8029

1.105 /1.100 TL

Kampanya Hedefim

94.408 /95.267 TL

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Merhaba, Runatolia'da iyilik peşinde koşmasam olmaz dedim ve Otizmli çocukların eğitimine destek olmak için gönüllü koştum. Çok da güzel bir yarış oldu. Amacım; bugünün otizmli miniklerinin yarının sağlıklı gençleri olması için erken tanı ve doğru eğitimin önemine dikkatinizi çekmek. Her yapılan bağış 135 TL lik seanslar halinde 1 çocuğun 1 yıllık eğitim ücretine eklenecek. Bu nedenle tutar değil, destek önemli. Herşey sağlıklı çocuklar için, unutmayın! Bence siz de kayıtsız kalmazsınız :)

Tohum Türkiye Otizm Erken Tanı ve Eğitim Vakfı

Otizmin günümüzde bilinen tek tedavisi, erken tanı ile yoğun, sürekli özel eğitimdir. Eğitimle; otizmli çocukların hayatlarında büyük fark yaratılabilir, sağlıklı gelişim gösteren akranları ile birlikte aynı okullara gidebilir, toplum içinde bağımsız ve üretken bireyler olarak yer alabilirler.

Özel Tohum Vakfı Özel Eğitim Okulu Destek Eğitim Merkezi’nde eğitim, 11 ay, 1 hafta boyunca devam eder.

Haftada iki gün, ayda 16 seans olmak 
üzere yıllık eğitim bedeli 17.550 TL’dir. Her bir seans ücreti 135 TL’dir.

Eğer Kadriye Arslan isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)