• Yardım Projem: İstanbul YM-2022-TOG-Gençler Adımlarınla Güçlensin Dünya Değişsin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 53
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 10.300 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG Gençlere Değer
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC80068
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC80068

10.300 /12.000 TL

Kampanya Hedefim

210.710 /400.000 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Toplum Gönüllüleri her zaman arka sıralardaki gençlerin kendilerini gerçekleştirmesi için efor sarfetti. Ben de arka sıralardan zaman içinde birkaç sıra öne çıkan gençlerden biriyim. Vakıf sayesinde kendimi var edebildim, yani öyle sanıyorum.

Kendini sistemin dışında görmek, bunu kabullenmek acı bir durum ve duygu. Sizin karar vermediğiniz bir düzen var ve bu düzende kendinizi gerçekleştirmeye çalışıyorsunuz. Bunu mümkün kılacak hiçbir kurum da yok. Gel de işin içinden çık. Toplum Gönüllüleri Vakfı bu çıkmazda başka bir dünyanın mümkün olduğunu, bize evrensel değerler çerçevesinde birlikte yaşamanın yollarını, kimler karşı karşıya gelirse gelsin savaşa hayır demenin erdemini, yıkmanın değil yapmanın aklını ve ahlakını anlatıyor ve bunu bizim bir şekilde öğrenmemize alan açıyor. Bu yüzden vakfın hatrı sayılır bir kurum olarak varlığını sürdürebilmesi için, dolayısıyla gençleri güçlendirmek için bağış kampanyama desteklerinizi bekliyorum.

Eleştirmek değil, değiştirmek için...

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Toplum Gönüllüsü gençler aldıkları eğitimlerle güçlenerek toplumsal sorunlara çözüm ürettikleri sosyal sorumluluk projelerini hayata geçiriyorlar. Gençlerin, TOG ile birlikte potansiyellerini keşfetmelerini ve 81 ilde değişimin parçası olmalarını destekliyoruz.

1 gencin sosyal sorumluluk eğitimlerine katılması ve proje gerçekleştirmesinin maliyeti 250 TL'dir.

Eğer Ali Karakaş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)