• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 3
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 500 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TELEPERFORMANCE
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7996
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7996

500 /200 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Teleperformance Koşu Takımı olarak Runatolia’da iyilik peşinde koşacak, “Koruncuk Kahramanları” projesini destekleyeceğiz. Destek olduğun her lira, bu koşumuzdaki her adımımızı anlamlı kılacak, Koruncuk’ların mutlu bir çocukluk geçirip sonrasında özgür ve bağımsız bireyler olarak toplumun bir parçası olmalarına katkı sağlayacaktır.

Koruncuk

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Gökhan Bekler isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)