• Yardım Projem: Antalya-2016-Koruncuk-Koruncuk Kahramanları
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 135
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 105.569 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7975
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7975

105.569 /60.000 TL

Kampanya Hedefim

305.436 /306.771 TL

Koruncuk Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Her çocuk sevgiyle büyümeli. Türkiye Korunmaya Muhtaç Çocuklar Vakfı , korunmaya muhtaç çocukların hayatları için bir ümit ışığı oluyor , onlara güzel bir gelecek sunuyor ve çok anlamlı bir örnek teşkil ediyor. Bolluca Köyü bizi çok etkiledi. Çocukları çok seviyoruz. Onlar için koşacağız, hayata tutunmalarını sağlayacağız. Sevgilerimizle.

Koruncuk Vakfı

Türkiye’de binlerce çocuk ve genç sokakta yaşıyor. Bunun dışında 12.667 çocuk ve genç devlet bakımında. Halbuki her çocuk anne sevgisiyle büyümeli, aynı Bolluca Çocukköyü'ndeki Koruncukların büyüdüğü gibi. Çocukköyü'müzde korunmaya muhtaç çocukları, anne sevgisiyle büyütüyoruz. Onları mutlu, tahsilli ve iş sahibi bireyler olarak topluma kazandırıyoruz.

Bir Koruncuk’un bir yıllık bakımına destek olacak 2.800TL hedefimiz , Koruncuk'un bakıcı anne, psikolojik terapi, gıda ve okul giderlerine katkı sağlar.
(Bilgi notu: Bolluca Çocukköyü’nde büyüyen bir Koruncuk'un yıllık tam bakım gideri Koruncuk Vakfına yaklaşık 20,000TL’dir. Koruncuk Kahramanları projesi toplanan bağışlarla bu gidere destek olur.)

 

Eğer Süreyya & Murat Kaynar isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)