• Yardım Projem: Antalya-2022-AÇEV-Okuyan Bir Gelecek İçin Harekete Geçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 37
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.105 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: AÇEV
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC79447
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC79447

12.105 /15.000 TL

Kampanya Hedefim

499.006 /500.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Çocuklara kitap okunması, onların gelişimi için çok önemliyken, ülkemizde ihtiyaç sahibi hanelerde yaşayan beş yaş altı çocukların büyük bir kısmının evinde kendisine ait hiç çocuk kitabı bulunmuyor.

Bu yüzden 6 Mart tarihinde Runtalya’da adımlarımı Anne Çocuk Eğitim Vakfı’nın “Okuyan Bir Gelecek” kampanyası için atacağım. AÇEV’in Okuyan Bir Gelecek kampanyasını destekleyerek daha fazla çocuğu kitaplarla buluşturmayı umuyorum.

Şimdiye kadar evinde hiç çocuk kitabı olmayan çocuklara, kitap setlerinin gönderilmesinde, bir nebze de olsa katkımızın olacağını bilmek bana güç ve motivasyon veriyor.

1 çocuğa kitap seti gönderim maliyeti 200 TL ve ben Runtalya yardımseverlik koşusu ile 50 çocuğa ulaşmayı hedefliyorum.

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Okuyan Bir Gelecek kampanyamız ile ihtiyaç sahibi hanelerde yaşayan çocuklara resimli hikaye kitapları, oyun önerileri ve öğrenmeyi destekleyici materyallerden oluşan eğitim setlerini göndereceğiz. Ebeveyn görüşmeleri ile çocuklarının gelişimlerini nasıl destekleyebileceklerini anlatacağız.

Kitaplara erişimi olmayan çocuklara gönderilecek eğitim setinin maliyeti 200 TL.

Eğer Melisa Çakıcı Andırın isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)