• Yardım Projem: Antalya-2022-AÇEV-Okuyan Bir Gelecek İçin Harekete Geçin!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 16
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 3.500 TL
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC79400
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC79400

3.500 /6.000 TL

Kampanya Hedefim

499.006 /500.000 TL

Anne Çocuk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Kitaplara ve erken yaşlarda gelişimlerini destekleyecek diğer materyallere erişimi olmayan çocuklara Okuyan Bir Gelecek vasıtasıyla kitap setleri ulaştırmak için koşuyorum.
Erken yaşlardaki eşitsizliklerin, ileriki yıllarda çocukların, kendilerine göre daha şanslı olan akranlarıyla aralarında eğitim, iş ve sosyal hayatlarında büyük uçurumlar yarattığını biliyorum.
Çocukların gelişimlerini desteklemek, onlar için daha eşit bir gelişim alanı, daha eşit bir hayat yaratmak için koşmaya devam edeceğim.
Her bir bağışınız çocuklar için kitaplara dönüşecek.
Teşekkürler!

Anne Çocuk Eğitim Vakfı

Okuyan Bir Gelecek kampanyamız ile ihtiyaç sahibi hanelerde yaşayan çocuklara resimli hikaye kitapları, oyun önerileri ve öğrenmeyi destekleyici materyallerden oluşan eğitim setlerini göndereceğiz. Ebeveyn görüşmeleri ile çocuklarının gelişimlerini nasıl destekleyebileceklerini anlatacağız.

Kitaplara erişimi olmayan çocuklara gönderilecek eğitim setinin maliyeti 200 TL.

Eğer Asu Sanem Kaya isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)