Kampanyamın Etkisi
4 Öğrenci

  • Yardım Projem: Antalya-2022-TEV-Yarıda Kalmasın
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 29
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 27.780 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Mustafa V. Koç Burs Fonu , Team Sakré
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC79214
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC79214

27.780 /8.000 TL

Kampanya Hedefim

1.657.179 /1.296.000 TL

Türk Eğitim Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Bu yıl ilk defa Antalya'da iyilik peşinde koşacağım.

Ünlü bilim insanımız, matematikçimiz Cahit Arf 1959 yılında bir konferansta konuyu çok güzel tasvir ediyor: “Bir basamağı çıkmak kolaydır, fakat bin basamağın çıkılması işi bir hayli ter dökmeğe vakıftır.”

Bir öğrencinin üniversiteyi bitirmek için 16 yıl boyunca çeşitli basamakları çıkması gerekli. Salgın sürecinde özellikle kadınlar maddi zorluklar nedeni ile öğrenimlerini yarıda bıraktılar. Kaldıkları yerden başlamaları için yol parası, kitap ve artan yeme içme masraflarını karşılamak durumundalar. Bu koşu ile salgın nedeniyle uzayan basamakları kadınların aşabilmesi, eğitimimlerini tamamlayabilmeleri için kurulan “Mustafa V. Koç yarıda kalmasın burs fonu” için koşacağım. Beni desteklerseniz eğitim yolunda katetmemiz gereken çoklu basamakları atlamamıza yardımcı olacaksınız.

Bugün iyi bir fikir ile kurulan bir oluşum ülkedeki tüm asırlık firmaların piyasa değerinden yüksek değerlere erişebiliyor. Geleceğin yeni fikirleri ve teknolojiye yatırım için beni desteklemekle kalmayıp ülkemizde bir zorlu merdiveni daha çıkmamıza vesile olacaksınız.

Beni desteklediğiniz için peşinen teşekkürler.

Kredi kartı linki
https://ipk.adimadim.org/kampanya/CC79214

Banka linki:
Alıcı: Türk Eğitim Vakfı
Yapı Kredi IBAN: TR51 0006 7010 0000 0045 0625 67
Referans: CC79214

👩🏻‍🎓🏃‍♀️Geleceğin güçlü kadınları eğitimlerine devam etsin, hayalleri yarıda kalmasın!" 🎯

Türk Eğitim Vakfı

Binlerce öğrenci en temel ihtiyaçlarını karşılayamadığı için okulu bırakmayı düşünüyor. Pandemi döneminde yaşadıkları maddi, sosyal ve psikolojik zorluklar nedeniyle okula dönememe riskiyle karşı karşıya olan öğrencilere sağladığımız burs imkanı ile eğitimlerine devam etmelerini sağlıyoruz.

Bir üniversite öğrencisinin 1 yıllık eğitim bursu 7.200 TL'dir.

Eğer Selen Ataç isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)