• Yardım Projem: Antalya-2016-TOFD-Yol Arkadaşım Olur musun?
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 65
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 12.296 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: MED-RUNNERS , MEDTRONIC
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7921
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7921

12.296 /32.500 TL

Kampanya Hedefim

225.067 /225.813 TL

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sizi yol arkadaşım olmaya davet ediyorum
Hiç düşündünüz mü; “yürümekten ayaklarıma karasular indi!” diyebiliyor olmanın ne kadar değerli ve önemli olduğunu?
Ya da sabah servise yetişebilmek için koşarak evden çıkmanın aslında ne kadar güzel olduğunu?...
6 Mart 2016’da Antalya’da yapılacak olan Runatolia Koşusu’nda “Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) -Yol Arkadaşım Olur Musun?” Projesi’ne destek için adımlarımı atacağım.
Benim adımlarımla , sizin desteğinizi birleştirerek omurilik felçlisi arkadaşlarımıza bir ömür yol arkadaşı olmaya var mısınız? Belki 1, belki 10, belki 100, belki de 1000’lerce omurilik felçlisi arkadaşımız, onlara sağlayabileceğimiz akülü tekerlekli sandalyelerle, bundan sonra yollarına yardım beklemeksizin devam edebilecekler.
Haydi onların bu hareket özgürlüğünü elde edebilmeleri için benim adımlarımla , sizin desteğinizi birleştirelim ve hep birlikte yol arkadaşı olalım.

Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği

Bu proje, ortopedik engelli bireylerin özgürce hareket edebilmeleri amacıyla oluşturulmuştur. Manuel tekerlekli sandalye kullanamayan ve ağır engel grubu içinde yer alan ortopedik engelli bireylerin, başkalarına bağımlı olmadan çalışabilmesi, okula gidebilmesi, alışverişe çıkabilmesi; kısacası hayatını nispeten kendisinin yürütebilmesinin ön koşulu Akülü Tekerlekli Sandalye’ye sahip olmasıdır.

Bir adet Akülü Tekerlekli Sandalye’nin bedeli 3.250 TL’dir.

Eğer Nihan Çoban isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)