• Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 9
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 310 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: TOG
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7892
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7892

310 /500 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Öncelikle merhabalar :) Adım Devrim Akdeniz Üniversitesi Alanya İşletme Fakültesinde Turizm İşletme 1. sınıf öğrencisiyim. Şunu belirtmek isterim ki biz büyük bir aileyiz. Toplum Gönüllüleri Alanya Örgütlenmesindeki arkadaşlarıma İyilik Peşinden Koşmam için beni temsilci olarak seçtiklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Toplum Gönüllüleri Vakfıyla geçmişe dair bir mazim olmamasına rağmen örgütümüz içinde bulunan arkadaşlarımız ve siz gençleri her zaman topluma ışık tutan bireyler olarak gören saygıdeğer abilerim , ablalarım ve kardeşlerim sayesinde ve desteğinizle uzun yıllar boyunca çalışmalar sürdüreceğime eminim. En azından ben üniversiteden mezun oluncaya dek her zaman iyilik peşinde koşup dil , din , ırk , mezhep gözetmeksizin her insan için umut kaynağı olmaya çalışacağım ve bizden sonra gelen arkadaşlarımıza da bu düşünceyi aşılayacağımıza inanıyorum. Önümüzde gerçekleştirmemiz gereken çok proje var , biz elimizden geldiğince bu projeleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz ancak miktarı ne olursa olsun küçümsenmeyecek olan sizlerin yardımınıza ihtiyacımız var . Haydi gelin siz de İyilik Peşinde Koşmamız için bize destekte bulunun.Çünkü biliyoruz ki iyilik yapmak bulaşıcıdır :)

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Devrim Güneş isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)