• Yardım Projem: Antalya-2016-TOG-Gençlerle İyilik Her Yerde!
  • Ulaştığım Bağışçı Sayısı: 8
  • Ulaştığım Bağış Tutarı: 312 TL
  • Beraber Koştuğum Takımlarım: Nissan , NISSAN
  • Kampanya Sayfamı Paylaş:

    http://ipk.adimadim.org/kampanya/CC7844
  • Kampanya Koşucu Kodum: CC7844

312 /2.000 TL

Kampanya Hedefim

200.589 /201.143 TL

Toplum Gönüllüleri Vakfı Projesi Hedefi

Neden Koşuyorum

Sevgili Dostlar,

40 yaşında İstanbul Maratonu'14 ile başladığım yardımseverlik koşuculuğuna Runatolia'16 ile devam ediyorum. Amacım; böyle bir organizasyona çalıştığım şirketin kurumsal olarak katılmasına ön ayak olduğum üzere ülkemizin geleceği gençlerimize dokunabilmektir. Hedefim; ilk defa 10K koştuğumda gerçekleştirdiğim 52:47 lik derecemin altına inebilmek ve kampanya detayımda göreceğiniz bağış miktarına ulaşabilmektir. Sizlerden dileğim ise amacıma ulaşabilmek için yapacağınız bağışlar ile nefesim olmanız..

Toplum Gönüllüleri Vakfı

Alınan eğitimler ışığında; her yıl toplumsal değişim ve barış adına 1000’in üzerinde proje hayata geçirilmektedir. Bu eğitimlerle; gençlerin toplumsal sorunların çözümüne yönelik projelerde yer almaları ve özel sektör, sivil toplum kuruluşu, yerel yönetim işbirliği modeli ile birlikte kapasitelerinin arttırılması da hedeflenmektedir.

Bağışlanan her 120 TL, 1 gencin ihtiyaç duyacağı tüm eğitimlerin bedeli olarak projeye aktarılacaktır.

Eğer Barbaros Vedat Günertengil isen, şifren ile bu sayfaya giriş yaparsan seni desteklemek için bağış yapanların isimlerini görebilirsin. (Bu liste kişiye özeldir ve sadece kampanyayı açan gönüllü koşucu bu listeyi görebilir.)